Nerijus Lazdauskas-1 (3)

Informacija pacientams

Informacija prieš vizitą

Svarbi informacija prieš apsilankant

Ligos

PROCEDŪRA NEGALIMA SERGANT HERPES VIRUSU
ir esant neaiškios kilmės bėrimams lūpų srityje.

Palyda

Į procedūrą ateikite be augintinių, vaikų ir kitų lydinčių asmenų, išskyrus atvejus kai lydite vaikus ar Jums reikalingos pagalbinės judėjimo priemonės.

Vizito laikas

Į gydomojo masažo procedūrą atvykite tiksliu laiku, nevėluokite, bet ir ateikite ne anksčiau nei 5 min.

Apranga

Atvykite su laisvai ir lengvai kaklą ir pečių juostą atidengiančiais drabužiais.

Papuošalai

Prieš procedūrą nusiimkite kaklo, galvos papuošalus ir auskarus. Jei auskarus išsiverti sunku, tuomet po procedūros būtinai patikrinkite ar jie procedūros metu neatsilaisvino.

Parkingas

Automobilio nestatykite įstaigos kieme.

Informacija po vizito

Ko tikėtis ir kaip elgtis po vizito

Aktyvi veikla ir kt.

Gydomojo masažo procedūra trunka 1 valandą. Jos metu ir po jos Jūs jausitės gerai arba geriau, bet po procedūros būtinai pasaugokite save ir venkite, aktyvios veiklos, sušalimo, skersvėjo, nesėdėkite, negulėkite ant šaltų paviršių, venkite staigių judesių

Pojūčiai

Po gyd. masažo procedūros galite pajusti lengvą drebuliuką, virpuliuką, nuovargį, nuotaikos pasikeitimą ar kaitaliojimąsi, erzelį, tingulį ar energijos antplūdį. Tai yra įprastos reakcijos, bet labai svarbu po procedūros pailsėti, neskubėti ir bent 5-10 minučių pasivaikščioti lauke.

Vairavimas

Jei po procedūros vairuojate, tuomet tarp išėjimo iš kabineto ir vairavimo pradžios turi praeiti ne mažiau kaip 15 min., per kurias nesėskite prie vairo ir nesėdėkite automobilyje, geriau ramiai pasivaikščiokite gryname ore. Vairavimo metu pajutus slopinimą, mieguistumą, silpnumą, būtina sustoti, padaryti vairavimo pertrauką ir pasivaikščioti lauke iki minėtų reakcijų išnykimo.

Skausmas

Po procedūros pajutus veido raumenų, žandikaulio, dantų, galvos ir pan. skausmus, nedvejojant išgerti tabletę nuo skausmo. Skausmas visada padaro didesnę žalą organizmui nei vienkartinis vaisto nuo skausmo pavartojimas.

Hidratacija

Po procedūros, lėtai, mažais gurkšneliais išgurkšnokite stiklinę vandens. Per artimiausią valandą po procedūros būtinai išgerkite dar ne mažiau kaip 500 ml vandens (lėtai ir mažais gurkšneliais).

X

Turite klausimų?

Užduokite klausimą ir mes pasistengsime į jį atsakyti.

Šaulių g. 44,
LT-92226
Klaipėda

Svarbi informacija!